Лікувальні діети Рейтинг сайтов SPEEDPANEL.NET
logo

Каталог сайтов SpeedPanel.net

В этом каталоге размещены сайты активно используемые пользователями панели. Рейтинг сайтов панели SPEEDPANEL.NET расчитывается от количества пользователей сайта.       
 Другие услуги и товары

Лікувальні діети

Дієта № 1.

Призначають при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, хронічному гастриті з нормальною або підвищеною секрецією у фазі затухаючого загострення і ремісії; хронічному гастриті з секреторною недостатністю у фазі загострення; гострому гастриті в період видужування; після операцій на шлунку у фазі відновлення.

Дієта № 2.

Призначають при хронічному гастриті із зниженою шлунковою секрецією без фази загострення; хронічному ентероколіті без фази загострення; порушенні функції жувального апарата; у період видужування після гострих інфекцій і операцій. її мета — стимуляція секреції і нормалізації рухливої функції шлунка і кишок, зменшення бродильних процесів у кишках.

Дієта № 5.

Призначають при захворюваннях печінки і жовчного міхура. Дієта сприяє відновленню порушеної функції печінки, стимуляції виділення жовчі, запобігає утворенню каменів у жовчному міхурі і жовчних шляхах. При такій дієті обмежують вживання жиру, азотистих екстрактивних речовин, холестерину і додатково вводять значну кількість тваринного білка, вуглеводів, вітамінів і рідини.

Дієти № 7 і 10.

При захворюваннях нирок призначають дієту № 7, а при серцево-судинних захворюваннях — № 10.

Для страв, передбачених цими дієтами, різко обмежують кількість солі, виключають м'ясні, рибні і грибні бульйони і соуси, продукти, багаті на холестерин, солоні і квашені, бобові, шпинат, щавель, міцний чай, какао, шоколад. Супи готують на воді, овочевих відварах. При цьому масу порцій зменшують. Для дієт використовують страви з м'яса, риби (нежирних сортів) відварені або з подальшим обсмажуванням, запіканням. Вживаная яєць обмежують.

Дієта № 9.

Призначають при цукровому діабеті. У стразах різко обмежують кількість вуглеводів, а також жиру, екстрактивних речовин. Дієта передбачає різноманітні продукти і страви; повністю виключають цукор, мед, варення, кондитерські вироби, які замінюють сорбітом, ксилітом, сахарином.

Більш докладніше: ZpTown

 
 
    .  

Поиск сайта

     
/div